Nandaru

O nás

Seznamte se s Nandaru

Pomáháme jednotlivcům, týmům a organizacím dosáhnout svého plného potenciálu v oblasti kreativity, obchodu, spolupráce a leadershipu.

Zásady naší práce

Individuální přístup

Zajímáme se o situaci konkrétního klienta. 

Měřitelnost výsledků

Ověřujeme si správnost a efektivitu postupu.

Profesionalita

Služby dodáváme v maximální možné kvalitě.

Komplexní pohled

Hledáme širší souvislosti a řešení out-of-box.

Vytváříme svět, ve kterém se dobře žije.

Kmenový tým

Ing. Kateřina Nováková

Jednatelka společnosti, lektorka

Až se setkáte s Katkou, poznáte velice empatickou osobu a zkušenou lektorku, která Vás nadchne svým zápalem pro rozvoj osobnosti.

Značnou část svých současných zkušeností a dovedností získala díky svému působení ve firmách, kde pro ni byla práce s lidmi doslova denním chlebem. Vyzkoušela si, jaké to je pracovat jako jedna z mála žen ve stavebnictví a vést tým složený převážně z mužů. Své obchodní dovednosti získala za více jak 7 let aktivní komunikace s obchodními zástupci, manažery a vedoucími pracovníky.

Katka procestovala více jak 40 zemí světa a strávila v nich téměř 8 let. Za tu dobu získala obrovské zkušenosti v jednání s lidmi napříč kulturami. Na svých cestách po světě navštívila také několik improvizačních festivalů jako je Improfest v Krakowě, Impro festival v Berlíně a další.

V současné době věnuje svůj volný čas výcviku psychoterapie zaměřené na Daseinsanalýzu, která se svým zaměřením zabývá zachováním původních a přirozených lidských skutečností, zkušeností a hodnot a zároveň podněcuje k obnově lidské svobody a odpovědnosti.

Nad rámec zmíněného si Katka doplňuje své vzdělání na Pražské vysoké škole Psychosociálních studií.

Mgr. Pavel Wieser

Psycholog, lektor a moderátor

Pavel je skvělý improvizátor, kouč a lektor, který si Vás získá svou bezprostředností a pozitivním přístupem. Své studenty a klienty učí především schopnostem z oblasti soft-skills. Zaměřuje se na rozvoj kreativity a prezentačních dovedností.

Pavel procestoval téměř celou Zemi, aby postupně nasbíral mnohé zkušenosti pro svou současnou práci. Jako učitel a herec působil např. v Seattlu, Krakowě, Berlíně nebo dokonce i v Bangkoku.

Z pozice spoluzakladatele stál u vzniku mezinárodního festivalu improvizace Zpatra a zároveň působil jako jeho programový ředitel v letech 2016 a 2017.

V letech 2014-2018 podporoval kvalitu v koučování jako člen Prezidia ČAKO – České asociace koučů. V současnosti je členem EMCC – European Mentoring and Coaching Council.

Vystudoval jednooborovou psychologii na FF-UK v Praze. Při své praxi navštěvoval např. i Psychiatrickou nemocnici v Bohnicích, kde vedl tréninky improvizace s tamními klienty. Zabýval se mj. vývojem psychodiagnostiky a zdravým, etickým fungováním firem.

Close Menu