Úvodní strana » Umění improvizace

Umění improvizace

0007.jpgČeká Vás 10 lekcí aplikované improvizace, která Vás naučí pohotově reagovat, sebevědomě vystupovat, zdravě spolupracovat a současně se zbavíte trémy a rozvinete svou kreativitu!

Na kurzu Umění improvizace využijeme techniky a hry z improvizačního divadla. Dostanete se do podobné „kondice“, kterou potřebují improvizátoři, kteří hrají na jevišti, ale o herectví primárně nepůjde.
 

Proč kurz absolvovat

 • Naučíte se pohotovým reakcím, a to i v nečekaných situacích
 • Osvojíte si schopnost být přesvědčivý a autentický
 • Najdete odvahu říkat “nevím” a dovolíte si udělat chybu
 • Poznáte, jak nadchnout druhé pro své vlastní myšlenky
 • Budete umět lépe spolupracovat v týmu i s jednotlivci
 • Zbavíte se obav z veřejného vystupování

Řekli o nás

„Díky impru se cítím být mnohem hlouběji sebou samým – a je mi v tom pocitu dobře bez ohledu na vnější okolnosti – z čehož vyplývá i výrazně lepší bytí a jednání s jinými lidmi, které je více autentické, svobodné a uvolněné.“  Michal, lektor a překladatel, absolvent kurzu

Přihlásit se


Pro koho je kurz určený

Z kurzu si nejvíce odnesou lidé, kteří se chtějí rozvinout v některé oblasti soft-skills. Nově nabyté zkušenosti a praktické dovednosti se Vám budou hodit při práci s lidmi, při řešení tvůrčích úloh, ale i při vedení druhých lidí nebo obchodních jednáních. Kurz Umění improvizace také vede ke zvýšení Vaší osobní spokojenosti.

improvizace2.jpg
 

Co si z kurzu odnesete

 • Chuť říkat “ano” a rozvíjet nápady druhých
 • Konstruktivní zpětnou vazbu
 • Schopnost být přirozenou autoritou
 • Dovednost pracovat s tichem, očním kontaktem, hlasem i postojem těla
 • Schopnost reagovat v nečekaných situacích efektivně, asertivně a s důvtipem
 • Osvojené principy kreativní spolupráce
 • Novou pozitivní energii a řadu autentických a praktických zážitků

Řekli o nás

„Líbilo se mi vystavění kurzu po jednotlivých tématech a s tím souvisejících technik a také nasazení ostatních spoluúčastníků, kteří dali "kus sebe" jako já sama, a tak jsem chvílemi vnímala skupinu jako "jedno", jeden celek, jedno těleso.“ Radomila, psycholožka, absolventka kurzu

Přihlásit se


improvizace1.jpg

Jak budeme pracovat

Většina her a cvičení probíhá ve skupině nebo ve dvojicích. Postavíme před Vás takové výzvy, ve kterých budete moct uspět, a díky kterým vykročíte mimo svou zónu komfortu a pustíte se do objevování nových dovedností!

Budeme pracovat jak s racionální, tak emoční složkou Vaší osobnosti, abyste v náročných životních situacích mohli spoléhat na své znalosti i na svou intuici. Zároveň si více uvědomíte svou řeč těla a budete ji umět lépe používat.

Aplikovaná improvizace přijímá chyby jako součást autentického učení, podporuje spolupráci a v neposlední řadě s sebou přináší radost z nových úspěchů a zábavu při poznávání druhých lidí!

Kurz pro Vás připravili zkušení improvizátoři a lektoři Pavel Wieser a Katka Nováková. 
Profily lektorů.

Na závěr kurzu obdržíte certifikát o absolvování použitelný do vašeho CV.

umeni-improvizace-cestou.png

Termíny, cena a místo

Termín: Každou středu od 18:30 do 20:30, od 5. února do 8. dubna 2020.

Cena: 7 450,- Kč / 10 lekcí
(Zvýhodněná early birds cena platná do 1.12.2019. Cena po té je 8 450,- Kč)

Místo konání: Nad Štolou 1302/18, Praha - Letná 

Přihlásit se

Řekli o nás

"Je skvelé byť na chvíľu dieťaťom, vypadnuť zo sveta dospelých (...). Naučila som sa ako nemyslieť na to, čo si myslia iní." Martina, Social Media Specialist

Storno podmínky: Pokud svou účast zrušíte více, jak 20 dní před zahájením kurzu, bude Vám vrácena celá částka. Při zrušení účasti méně jak 20 dní před jeho začátkem, Vám bude vráceno 50% z uhrazené částky. V případě zrušení méně, jak týden před začátkem kurzu je vráceno 0% částky. Pokud se z jakýchkoliv důvodů nebudete moct zúčastnit celého kurzu, můžete za sebe také najít náhradníka (je nutné nám napsat jeho jméno a kontaktní informace).