Úvodní strana » Reference

Reference

Dan Chytil, jednatel, INEXAD s.r.o. (Hamley's toyhouse), Praha: 

„Individuálním a citlivým přístupem se podařilo dosáhnout podstatného zlepšení prodejních výsledků. (...) Workshopy zahrnovaly zhodnocení současných členů týmu, nastavení rozvojových cílů, individuální plány pro dosažení cílů, školení na prodejní ploše a závěrečné vyhodnocení.“ 


Howard Cohen, Vice President – General Manager, Clise Properties – Hotel Division,
Seattle, WA, USA:

„Nandaru nás naučili sledovat princip „ano, a…“, když hledáme win-win řešení.“


Klára Lauritzenová, jednatelka, Systemický institut, s.r.o.

„S Nandaru moc ráda spolupracuji. Jsou pro mě inspirativní svojí otevřeností, kreativitou a zároveň profesionální pokorou. Pomohli nám s mnoha projekty pro klienty, které by bez jejich přispění nebyly tak živé a objevné."


Filip Doušek, CEO, Stories s.r.o.

"Představa, že budu mluvit na konferenci v Texasu před 700 lidmi v angličtině a cítit se dobře, by mi přišla těžko uvěřitelná. Díky několika sezením s Pavlem ze společnosti Nandaru se to ale stalo. Doporučuji zažít."


Drew McCreadie, Creative Director, The Comedy Club Bangkok: 

„The application of the theories and techniques you taught go way beyond improv performance, and I am sure that many of the attendees will take their new-found knowledge with them back to their daily lives.“  Dále jsme pracovali pro tyto organizace:

Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy, Komunitní centrum Mezi domy, Městská část Praha 3, Tesco Procurement, DDM hl. m Prahy, VOŠ ekonomických studií a Střední průmyslová škola potravinářských technologií, THT case.cz, s.r.o.

Více z referencí na vyžádání.